Gönderen Konu: Fortnite 5.30 Yaması ile Pratik Yırtık Geldi!  (Okunma sayısı 144 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Seckin

 • Yönetici
 • Yeni Üye
 • *****
 • İleti: 7
 • Rep 20
 • Cinsiyet: Bay
 • Hoppala
  • Profili Görüntüle
  • Yereldisk
Fortnite 5.30 Yaması ile Pratik Yırtık Geldi!
« : 24 Ağustos 2018, 16:04:57 »

Battle Royale’de şişedeki Yırtıkları açın, Dünyayı Kurtar’da yeni Sürü Mücadelesinin üstesinden gelin.

Pratik Yırtık (Battle Royale)
İster tehlikeden kaçın, ister maceranın tam ortasına atılın! Pratik Yırtık her oyuncunun gizli kozu olacak. Hem kendiniz, hem dostlarınız için Yırtık yaratabileceksiniz. Ama dikkat edin, rakipleriniz sizi takip etmesin.

Skorun Zaferi SSM (Battle Royale)
Bu yeni Sınırlı Süreli Modda, Azmin Zaferi’ne ulaşmak için puanları toplayın. Maçın sonunda en çok puanı toplayan kazanacak.
Alaykaçıran Taarruz Tüfeği (Dünyayı Kurtar!)
Yüksek hasar ve bol bol cephane. Çok namlulu bu çakmaklı silahın hasarı çok yüksektir. İnanmıyorsanız Suratsızlara sorun.
3. Hafta Sürü Mücadelesi (Dünyayı Kurtar)
Kalelerinizi yerleştirin ve savunmalarını delip geçmeye çalışan düşman dalgalarına bir bir karşı koyun. Mücadeleyi tamamlayarak efsanevi bir ödül kazanın.
GENEL
Hem Dünyayı Kurtar, hem de Battle Royale modları için yeni Günün Mesajı formatı getirildi.
Ayarlarda klavye girişleri sekmesine klavye dizilimleri eklendi.
Artık varsayılan klavye kontrolleri (Standart) veya orijinal (Eski Moda) kontrollerden birini istediğinizi hızlı bir şekilde seçebileceksiniz.
Hata Düzeltmeleri

Dükkân sekmesine gelindikten hemen sonra yukarıdaki menü açılmaya çalışıldığında yaşanan bir gecikme düzeltildi.
Ana düğme bir Öğe üzerinde basılı durumdayken bir başka öğeye geçilmesinin, mevcut seçimi iptal etmesine sebep olan bir kullanıcı arayüzü hatası giderildi.
Seri atışlı silahların ateş anında kuşanıldığı veya değiştirildiği sırada, cephane sayısının yanlış sayıyla görüntülenmesine sebep olan sorunlar giderildi.
Gölgelendirici önbelleği artık her bir gölgelendiricinin derlenmesinin aldığı süreye bağlı olarak, her karede kaç gölgelendirici girdisinin işleneceğini ayarlayacak.
Böylece, daha önceki çalıştırmalarda işlenen gölgelendiricilerin işletim sistemi veya görüntü sürücüsü tarafından depolandığı durumlarda, bu süreç daha hızlı ilerleyecek.
Otomatik çalıştırmanın açılmasından hemen sonra birden kapanmasına sebep olan bir sorun giderildi.
Seçenekler ekranında değişiklikler yapıldı, artık oyuncu girişleri oynanış esnasında bu menüyü hemen kapatmayacak.
Hasar verdikten hemen sonra hızlı bir biçimde yakın dövüş silahından menzilli silaha geçildiğinde, nişan noktası vuruşu bildirim görselinin görüntülenmesi sorunu giderildi.
Yeniden doldurulurken tüm mermileri yere atılan silahların, bu esnada zaman zaman mermisi varmış gibi görüntülenmesine sebep olan bir sorun giderildi.
Bir kapıyı açarken ateş etmeye çalışıldığında silahı ateşlemeden ateş animasyonunun oynatılmasına sebep olan bir sorun giderildi.
Nesneler yok edildiklerinde çıkan duman artık daha önce olduğundan %50 daha saydam olacak. Böylece yakından bakıldığında görünürlük artacak.
« Son Düzenleme: 24 Ağustos 2018, 16:15:33 Gönderen: Seckin »

 


SimplePortal 2.3.7 © 2008-2019, SimplePortal