İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Seckin

Sayfa: [1]
1
Oyun / Fortnite 5.30 Yaması ile Pratik Yırtık Geldi!
« : 24 Ağustos 2018, 16:04:57 »

Battle Royale’de şişedeki Yırtıkları açın, Dünyayı Kurtar’da yeni Sürü Mücadelesinin üstesinden gelin.

Pratik Yırtık (Battle Royale)
İster tehlikeden kaçın, ister maceranın tam ortasına atılın! Pratik Yırtık her oyuncunun gizli kozu olacak. Hem kendiniz, hem dostlarınız için Yırtık yaratabileceksiniz. Ama dikkat edin, rakipleriniz sizi takip etmesin.

Skorun Zaferi SSM (Battle Royale)
Bu yeni Sınırlı Süreli Modda, Azmin Zaferi’ne ulaşmak için puanları toplayın. Maçın sonunda en çok puanı toplayan kazanacak.
Alaykaçıran Taarruz Tüfeği (Dünyayı Kurtar!)
Yüksek hasar ve bol bol cephane. Çok namlulu bu çakmaklı silahın hasarı çok yüksektir. İnanmıyorsanız Suratsızlara sorun.
3. Hafta Sürü Mücadelesi (Dünyayı Kurtar)
Kalelerinizi yerleştirin ve savunmalarını delip geçmeye çalışan düşman dalgalarına bir bir karşı koyun. Mücadeleyi tamamlayarak efsanevi bir ödül kazanın.
GENEL
Hem Dünyayı Kurtar, hem de Battle Royale modları için yeni Günün Mesajı formatı getirildi.
Ayarlarda klavye girişleri sekmesine klavye dizilimleri eklendi.
Artık varsayılan klavye kontrolleri (Standart) veya orijinal (Eski Moda) kontrollerden birini istediğinizi hızlı bir şekilde seçebileceksiniz.
Hata Düzeltmeleri

Dükkân sekmesine gelindikten hemen sonra yukarıdaki menü açılmaya çalışıldığında yaşanan bir gecikme düzeltildi.
Ana düğme bir Öğe üzerinde basılı durumdayken bir başka öğeye geçilmesinin, mevcut seçimi iptal etmesine sebep olan bir kullanıcı arayüzü hatası giderildi.
Seri atışlı silahların ateş anında kuşanıldığı veya değiştirildiği sırada, cephane sayısının yanlış sayıyla görüntülenmesine sebep olan sorunlar giderildi.
Gölgelendirici önbelleği artık her bir gölgelendiricinin derlenmesinin aldığı süreye bağlı olarak, her karede kaç gölgelendirici girdisinin işleneceğini ayarlayacak.
Böylece, daha önceki çalıştırmalarda işlenen gölgelendiricilerin işletim sistemi veya görüntü sürücüsü tarafından depolandığı durumlarda, bu süreç daha hızlı ilerleyecek.
Otomatik çalıştırmanın açılmasından hemen sonra birden kapanmasına sebep olan bir sorun giderildi.
Seçenekler ekranında değişiklikler yapıldı, artık oyuncu girişleri oynanış esnasında bu menüyü hemen kapatmayacak.
Hasar verdikten hemen sonra hızlı bir biçimde yakın dövüş silahından menzilli silaha geçildiğinde, nişan noktası vuruşu bildirim görselinin görüntülenmesi sorunu giderildi.
Yeniden doldurulurken tüm mermileri yere atılan silahların, bu esnada zaman zaman mermisi varmış gibi görüntülenmesine sebep olan bir sorun giderildi.
Bir kapıyı açarken ateş etmeye çalışıldığında silahı ateşlemeden ateş animasyonunun oynatılmasına sebep olan bir sorun giderildi.
Nesneler yok edildiklerinde çıkan duman artık daha önce olduğundan %50 daha saydam olacak. Böylece yakından bakıldığında görünürlük artacak.

2
Takvim / Shadow of the Tomb Raider
« : 24 Ağustos 2018, 15:17:01 »
Shadow of the Tomb Raider
Video oyunu
İlk piyasaya sürülme tarihi: 14 Eylül 2018
Tür: Aksiyon-macera oyunu
Yayıncı: Square Enix
Tasarımcı: Heath Smith
Seri: Tomb Raider
Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Geliştiriciler: Crystal Dynamics, Eidos Montréal

3
Oyun / Steam Kuru 2.1 TL Olarak Sabitledi
« : 20 Ağustos 2018, 12:46:11 »

Steam yaptığı açıklamada Türkiyede yükselen kurdan dolayı fiyatların etkilenmeyeceğini açıkladı.
Dolar kurundaki artış sebebiyle oyunlara zam yapması beklenilen Steam, Türk kullanıcılara verdiği müjdeli haber ile yüreklere su serpti.
Yapılan açıklamada dolar kurunun 2.1 TL olarak sabitlendiği ve hediye gönderimi ile alakalı açıklamalar bulunuyor.
Steam'den yapılan açıklama ise aynen şöyle:
Alıntı
"Yakın zamanda Türk Lirası, diğer para birimleri karşısında önemli bir değer kaybı yaşadı .Oyununuzu Steam üzerinden Türkiye’de satıyorsanız endişelenmenize gerek yok! Steam’in arka uç uygulamalarını , para birimi risklerini en aza indirgeyecek şekilde tasarladık. Türkiye’den diğer ülkelere hediye olarak gönderilecek paketler, yalnızca hediyeyi alacak kişinin kullandığı fiyat, Türkiye fiyatından %115 veya daha az ise gönderilebilir. Bu hediye gönderme sistemleri yerel fiyatlandırmanın geçerli olduğu paketlerde, düşük ücretli bölgelerden yüksek ücretli bölgelere toplu gönderim yapılmasını caydırmaktadır. Şu anda oyunları Türkiye için tekrar fiyatlandırmayı önermiyoruz çünkü mevcut kur dalgalanmaları, müşterilerin satın alım gücündeki değişikliği göstermiyor.
 
Ancak oyun içi satın alımlar, özellikle de Steam Topluluk Pazar’ında veya oyunda satılabilen  ya da takaslanabilen öğeler veya oyun içi paralar, gerçek dünyada belirli bir ülkenin para biriminde düşüş yaşandığı zaman ücretlendirmede ilgili ayarlamalar yapılmadığında oyun içi ekonomi varlıklarınızın ani değer kaybı yaşaması riskini ortaya çıkarıyor."

4
Mobil / Yeni iPad Pro özellikleri şaşırtabilir!
« : 29 Temmuz 2018, 20:22:33 »
Yeni iPad Pro ile ilgili ortaya çıkan bazı iddialar, Apple’ın bir sonraki hamlesinin kullanıcıları yine şaşırtabileceğini gösteriyor. Gelin, birlikte iPad Pro’nun özellikleri hakkında çıkan yeni iddialara birlikte bakalım.

Muhteşem iPad Pro konsepti!

Yeni iPad Pro kulaklık girişine sahip olmayabilir
Son yıllarda gelen her yeni Apple cihazında, önceki sürümlerde olan özelliklerin yeni ürünlerde kalkabildiğini görüyoruz. Bu yılki iPad Pro modelleri, Macotakara’nın söylentilerine göre 3,5 mm’lik kulaklık jakı olmadan gelebilir.

Raporda, 10,5 inçlik iPad Pro, toplam kalınlıkta önemli bir değişiklik olmaksızın genişlikte ve yükseklikte birkaç milimetre değişiyor. Boyutların, 250,6 mm x 174,1 mm x 6,1 mm boyutlarındaki mevcut modele kıyasla 247,5 mm x 178,7 mm x 6 mm olacağı söyleniyor.

Apple’ın 12,9 inç iPad Pro’ları ise daha belirgin değişiklikler görecek. Öngörülen boyutlar, 305,7 mm x 220,6 mm x 6,9 mm’den, 280 mm x 215 mm x 6,4 mm’ye değişiyor. Bu küçülme, belirgin ölçülerde daha kısa ve biraz daha dar bir gövdeye neden olabilir.

En önemlisi, iPad Pro’nun her iki boyutunda da kulaklık jakının olmayacağına inanılıyor. Daha da kötüsü, Apple iPhone’larda hala olduğu gibi Lightning’ten 3.5mm’ye çevirici bir aparatın da kutuya dahil olmayacağı düşünülüyor.

AirPod’lar veya diğer kablosuz kulaklıklar, mobil dinleme için iyi bir seçenek olabilir ancak multimedya araçlarına sahip bir “Pro” ürün için, bazı kullanıcılar yine de bazı güzel ve kablolu kulaklıklarını kullanmak isteyeceklerdir.

Face ID mi geliyor?
Apple’ın popüler özelliği Face ID, yaklaşan iPad Pro modellerine dahil edilebilir. Önceki raporların aksine, Face ID’nin sadece dikey yönde çalıştığı düşünülüyor. Birçok iPad uygulamasının yatay modda daha iyi çalıştığı göz önüne alındığında, bu durum biraz rahatsızlık verici olabilir.

Sayfa: [1]

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2019, SimplePortal